سه شنبه 3 مرداد 1396

دکترفلاحت پیشه تشریح کرد:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :گفت وگو ،

دیپلماسی فعال عمومی ایران برای دفاع از آرمان ها و ملت مظلوم فلسطین/پروژه یهودی سازی قدس هرگز به فرجام نخواهد رسید
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه اقدامات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت به مسجد الاقصی و پروژه یهودی سازی قدس شریف هرگز به فرجام نخواهد رسید، گفت: جمهوری اسلامی ایران با دیپلماسی فعال و عمومی نسبت به روشنگری از جنایت ها و ظلم های آشکاری که به مردم فلسطین می شود اقدامات مناسبی را انجام داده است.

حشمت الله فلاحت پیشه

دکترحشمت الله فلاحت پیشه در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت در خصوص اقدامات وحشیانه اخیر رژیم صیونیستی در قدس شریف و کشتار و دستگیری مردم بیگناه فلسطین طی روزهای اخیر،‌اظهار داشت: ظلم بسیاری به بشریت به طور آشکار در فلسطین صورت می گیرد، ولی هیچ اقدام اساسی و قابل توجهی برای جلوگیری و پایان دادن به این امر از سوی نهادها ،‌ مجامع بین المللی و کشورهای مدعی دموکراسی و حقوق بشر صورت نمی گیرد.

وی با بیان اینکه بسیاری از این کشورهای مدعی آزادی به طور آشکار و یا مخفیانه از سیاست های خصمانه و وحشیانه صهیونیست ها حمایت مادی و معنوی می کنند، گفت: متاسفانه بازیگران عرصه سیاست کلان در جهان در حوزه قدرت به شدت با یکدیگر تبانی می کنند و این مردم بیگناه و مظلوم هستند که قربانی توطئه های این کشورها می شوند.

 فلاحت پبشه با اشاره به بیانیه رئیس مجلس شورای اسلامی در خصوص جنایات اخیر در مسجد الاقصی ،‌ افزود: جمهوری اسلامی ایران با دیپلماسی فعال و عمومی نسبت به روشنگری از جنایت ها و ظلم های آشکاری که به مردم فلسطین می شود اقدام می کند و به طور کلی در حزوه دیپلماسی عمومی اقدامات بسیار خوبی طی این سالهای برای حمایت از مردم فلسطین صورت گرفته شده است.

وی بیان داشت: جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی طی سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره حامی آرمان فلسطین و خواستار آزادی قدس شریف بوده و در ششمین کنفراس حمایت از فلسطین که سال گذشته در تهران برگزار شد بر مسئله حمایت از مردم فلسطین با استفاده از تمامی ظرفیت های پارلمان های اسلامی و کشورهای آزاده جهان تاکید شد.

نماینده مردم اسلام آباد غرب تصریح کرد: اقدامات رژیم صهیونیستی در هتک حرمت ارزش های مقدس مسلمانان و تعرض به مسجد الاقصی و اعمال محدودیت ها و سختی های بی سابقه برای ورود نمازگزاران محکوم به شکست بوده و هرگز پروژه یهودی سازی قدس به فرجام نخواهد رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان اینکه کشورهای مدعی حقوق بشر و آمریکا با تقویت گروه های تروریستی در منطقه و نا امن کشورهای کشورهای همسایه به دنبال دور کردن مردم از فعالیت ها و اقدامات ضد بشری در سرزمین های اشغالی هستند، گفت: مجامع بین المللی، جهانی و کشورهای مستقل باید با قاطعیت با محکوم کردم اقدامات وحشیانه صهیونیست ها از حق مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز گذشته در بیانیه‌ای اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی در مسجدالاقصی را محکوم کرد و خواستار برخورد جدی نهادها و سازمان های بین المللی با این اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی شد.

در بخشی از بیانیه رئیس مجلس شورای اسلامی آمده است که اینجانب با استناد به بیانیه ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین، از دبیرخانه کنفرانس می‌خواهم که تمامی ظرفیت‌های پارلمانی، دولتی و مردمی حامیان فلسطین را در جهت توقف اقدامات ضد بشری رژیم صهیونیستی از جمله جلوگیری از هتک حرمت مسجدالاقصی و توقف کشتار مردم مظلوم فلسطین به کار بندد./

joinus.png


برچسب ها: دکترحشمت الله فلاحت پیشه ، فلسطین ، مسجد الاقصی ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات