پنجشنبه 29 تیر 1396

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تشریح کرد:

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :گفت وگو ،

 بلاتکلیفی سه طرح مجلس هشتم برای احقاق حقوق ایرانیان / طرح مقابله با آمریکا نیازمند جدیت برای اجرایی شدن است
فلاحت پیشه تاکید دارد که سه طرح مجلس هشتم برای احقاق حقوق ایرانیان بلاتکلیف است و باید در مورد سرنوشت طرح مقتبله با اقدامات سنای آمریکا هوشیار بود.

فلاحت پیشه در بازدید از خبرگزاری خانه ملت

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تصویب یک فوریت طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه اظهار داشت: این طرح برای اقدام تقابلی در مقابل رفتارهای خصمانه آمریکا در برابر ملت ایران است اما امیدوارم که این طرح عملیاتی شود.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به سرنوشت سه طرح مشابه عنوان کرد: در مجلس هشتم سه طرح برای الزام دولت جهت احقاق حقوق ایرانی های قربانی ترور، ایرانی های قربانی جنگ شیمایی و ایرانی های قربانی نقض حقوق بشر توسط کشورهای اشغالگر در منطقه مصوب شد که هرگز به مرحله عمل نرسید.

وی گفت: با توجه به این تجربه امیدوار که طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه به سرنوشت سه طرح مجلس هشتم گرفتار نشود.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان با نگاه تقویت توان جمهوری اسلامی در مقابل رفتارهای خصمانه آمریکا چنین مصوبه ای داشته اند، عنوان کرد: این طرح در واقع با نگاه مقابله با اقدامات ضد انسانی، تروریستی و بی ثبات ساز آمریکا شکل گرفته است اما تا زمانی که دلایل عملیاتی نشدن طرح های گذشته مشخص نشود امیدی به اجرای طرح جدید نداریم.

فلاحت پیشه تاکید کرد: برای یکی از سه طرح مجلس هشتم نزدیک یک میلیارد تومان اعتبار در بودجه سنواتی لحاظ شد اما قوه مجریه و قضاییه برای اجرایی شدن آنها اقدامی نداشته اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بنابراین نیاز به آسیب شناسی سه طرح گذشته هستیم تا طرح جدید در مقابله با آمریکا عملیاتی شود./


joinus.png


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic