یکشنبه 11 تیر 1396

در گفتگو با میزان مطرح شد;

   نوشته شده توسط: علی فلاحت پیشه،سجادحسینی    نوع مطلب :گفت وگو ،

✴️ ادعاهای حقوق‌بشری آمریکا؛ انجام بیشترین جنایت‌های بشری علیه ایران با همراهی سیا(CIA)

"#دکترفلاحت‌پیشه در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی #خبرگزاری_میزان درباره علت نامگذاری هفته دوم تیرماه به عنوان هفته حقوق بشر آمریکایی اظهارکرد: در این هفته بزرگترین جنایات علیه ملت ایران توسط تروریست‌های تحت حمایت آمریکا صورت گرفته است.

جنایاتی هم علیه مسئولان جمهوری اسلامی ایران در نظام تازه انقلاب کرده ایران انجام داده اند.

آمریکایی‌ها در طول این ایام همواره ادعاهای حقوق بشر علیه ایران را مطرح  می‌کنند اما بیشترین جنایت‌های بشری را تحت عنوان و همراهی سازمان سیا(CIA) آمریکا علیه ایران انجام می دهند.

نامگذاری این هفته با این نام اقدام بسیار مناسبی است زیرا به مناسبت‌های مختلف جنایت‌های آمریکائی ها درفضای دیپلماسی عمومی برای ایرانی‌ها و مردم جهان توضیح داده می شود.

از زمانی که سیاست‌های تحریمی را چه علیه ایران و چه دیگر کشورهاشکل داده‌اند و تا زمانی که جنگ علیه خاورمیانه بخصوص از سال 2001 را شروع کردند، در مناطق تحت حمله آنها بیشترین جنایات علیه بشریت شکل گرفته است.

آنها ثبات سیاسی را بر هم زدند و افشای جنایت‌های تحت حاکمیت خود را مطرح کرده اند و هنوز این اقدامات ادامه دارد. افشای جنایت‌های آمریکائی ها در زمینه حقوق بشر باعث می‌شود ایرانیان و مردم دنیا ذات آمریکائی ها را بهتر بشناسند و بدانند آنها چگونه به اهدافشان می‌رسند.

به نظر من مجلس در دوره هشتم، 3 قانون خوب تصویب کرده است، این قوانین را می‌توان پیگیری کرد که هنوز پیگیری خوبی در این باره انجام نشده است. یکی «الزام دولت به پیگیری حقوق ایرانیان قربانی جنگ شیمیایی» است که 350 شرکت خارجی از جمله 70 شرکت ثبت شده در آمریکا صدام را مجهز به سلاح شیمیایی کرده بودند.


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات